POSÚVNE DVERE

PONZIO SL 1700 HI

Ponzio SL 1700 HI je najnovší posuvný systém kombinujúcí výhody zdvižno-posuvných a výklopno-posuvných systémov. Vďaka použitiu uzavieracieho tesnenia dosahuje vysoké parametre tesnosti (priedušnost - trieda 4, vodotesnost - trieda 9A). Inovativne kovanie zaišťuje intuitívne ovládanie a bezproblémový chod. (pri otváraní je krídlo „odsunuté“ od tesnenia o 8 mm, čo eliminuje problém vznikajúci pri trecích silách, kteoré vznikajú pri pohybu krídla). Systém sa tiež vyznačuje vysokou tepelno-izolačnou schopnosťou.
Charakteristicka
Uw = 0,74 W/m2K
Stavebná hĺbka rámu je 78 mm, pri dvojkoľnicovom ráme 172 mm
Inštalácia sklenennej výplne až do 60 mm

ZÍSKAŤ PONUKUZÍSKAŤ PONUKU

PONZIO SL 1600 HI

Ponzio SL1600HI je zdvižno-posuvný systém vyznačujúci sa vysokými nárokmi na tepelnú izoláciu. Je mimoriadne odolný proti vplyvom počasia. Kvalita použitých materiálov robí z tohto systému nezničitelnú bariéru medzi interiérom a exteriérom, jednoduchým otváraním aj velkých krídel.

Charakteristicka
Uw = 0,84 W/m2K
Stavebná hĺbka rámu je 67 mm, pri dvojkoľnicovom ráme 160 mm
Inštalácia sklenennej výplne až do 51 mm

ZÍSKAŤ PONUKUZÍSKAŤ PONUKU

ALUPROF MB 77 HS

Zdvižno-posuvný systém Aluprof MB-77HS je ideálnym riešením na predelenie obytnej časti od vonkajšieho prostredia. Vyznačuje sa vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami s možnosťou využita veľkoformátového krídla s rozmerom až 3,2 x 3,3 m.
Charakteristicka
Uw = 0,74 W/m2K
Stavebná hĺbka rámu je 77 mm, pri dvojkoľnicovom ráme 174 mm

ZÍSKAŤ PONUKUZÍSKAŤ PONUKU